Hurtownia i sklep motoryzacyjny

Giżycko

Menu

Wydarzenia

Firma AutoLech jest partnerem sieci ProfiAuto.
Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami związanymi z marką ProfiAuto.

Bądź świadomy dzięki akcji PitStop!

Bądź świadomy dzięki akcji PitStop!

Liczba świadomych kierowców z każdym miesiącem wzrasta! PitStopowa ekipa odwiedziła kolejne polskie miasta i sprawdziła stan techniczny ponad 280 samochodów.

Puchar Mechaników ProfiAuto

Puchar Mechaników ProfiAuto

Zmiana opon na czas, prawidłowy montaż uszczelniacza silnika oraz test ogólnej wiedzy mechanicznej – z takimi zadaniami zmierzyło się kilkadziesiąt drużyn walczących o Puchar Mechaników. Zmagania odbyły się podczas 16. edycji targów ProfiAuto Show w Katowicach. Najlepsi wrócili do warsztatów z…

Rekordowa frekwencja podczas ProfiAuto Show 2019

Rekordowa frekwencja podczas ProfiAuto…

46 000 gości, 150 wystawców i dwa targowe dni pełne pasji, adrenaliny i najświeższych trendów. Największe targi motoryzacyjne na Śląsku pokazały, że tempo rozwoju branży motoryzacyjnej nie ma sobie równych.

Już za tydzień: ProfiAuto Show 2019!

Już za tydzień: ProfiAuto Show 2019!

Specjalna Strefa Warsztatowa w samym sercu Spodka, rywalizacja o Puchar Mechanika, profesjonalne szkolenia, pokazy kaskaderskie czy pierwsze w Polsce samochodowe bungee. To część emocjonującej listy atrakcji czekających na uczestników 16. edycji ProfiAuto Show, która odbędzie się już w następny…

Sprawdź samochód przed wyjazdem!

Sprawdź samochód przed wyjazdem!

Samochody mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego skontrolowane! W ramach akcji PitStop sprawdziliśmy ponad 350 aut. Weryfikacji podlegało m.in. zawieszenie, oświetlenie oraz ogumienie.

Zobacz więcej wydarzeń na ProfiAuto.pl »